2025 Pil Nerede Kullanılır?(Çözülmüş)

Anahtarlıklar, küçük uzaktan kumandalar, teraziler, giyilebilir eşyalar, sensörler, tıbbi cihazlarda (şeker ölçüm cihazları, dijital termometreler), spor cihazları (kalp atış hızı monitörü, bisiklet aksesuarları) gibi cihazlarda kullanıma uygundur.

2025 ne pili?

Duracell DL/CR 2025 3V Lityum Pil 5’li.

2032 pil nerelerde kullanılır?

Ayrıca CR 2032; kameraların uzaktan kumandalarında, acil durum düğmelerinde, fitness izleyicilerinde, veri kaydedicilerde, glikoz ölçerlerde, basınç ölçerlerde, izleyiciler ve daha birçok alanda da kullanılır.

2025 pil kaç volt?

Duracell Özel 2025 Lityum Düğme piller, güvenebileceğiniz pillerdir. Bu güvenilir ve uzun ömürlü piller, çoğunlukla tıbbi cihazlar (glukoz ölçer, nabız ölçer), güvenlik (banka kartı okuyucu) ve diğer elektronik cihazlara (saat, saatli radyo, adım sayar ve daha fazlası) güç vermek için kullanılır.

2016 pil nerede kullanılır?

Duracell 2016 lityum düğme piller anahtarlıklar, küçük uzaktan kumandalar, tartılar, giyilebilen eşyalar, sensörler, tıbbi cihazlar (glukometreler, dijital termometreler), spor cihazlarında (kalp atış hızı takip cihazları, bisiklet aksesuarları) kullanım için uygundur.

Duracell 2025 nedir?

Anahtarlıklar, küçük uzaktan kumandalar, tartılar, giyilebilen eşyalar, sensörler, tıbbi cihazlar (glukometreler, dijital termometreler), spor cihazlarında (kalp atış hızı takip cihazları, bisiklet aksesuarları) kullanım için tasarlanmışlardır.

Yuvarlak pil nerede kullanılır?

Düğme hücreleri, kol saatleri, cep hesap makinesi, yapay kalp pili, implante edilebilir kardiyak defibrilatörler, otomobil anahtarsız giriş vericisi ve işitme cihazı gibi küçük taşınabilir elektronik cihazları çalıştırmak için kullanılır.

Duracell 2032 pil nerede kullanılır?

Anahtarlıklar, küçük uzaktan kumandalar, teraziler, giyilebilir eşyalar, sensörler, tıbbi cihazlarda (şeker ölçüm cihazları, dijital termometreler), spor cihazları (kalp atış hızı monitörü, bisiklet aksesuarları) gibi cihazlarda kullanıma uygundur.

You might be interested:  Enerji Sınıfı Na Ne Demek?(Doğru cevap)

2032 pil kaç amper?

3 v dc gerilime ve 225 ma akım sağlama kapasitesine sahip olup -20 ile +70 derece arası sıcaklıklarda kullanılabilmektedir.

Para pil nerede kullanılır?

Para piller ise genellikle dijital fotoğraf makinelerinde kullanılan ve diğer pillere oranla uzun bir kullanım ömrü olan küçük, metal, yuvarlak ve yassı pillerdir.

Şarj edilebilir pil ne demek?

Şarj edilebilir ya da diğer ismiyle şarjlı piller, elektrik üretmek için gerçekleşen kimyasal tepkimenin ters akım aracılığıyla eski haline döndürülebildiği ve tekrardan elektrik üretecek hale geldiği tipte kimyasallara sahip pillerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *