Enerji Petrol Kimin?(Mükemmel cevap)

Türkiye’nin köklü kuruluşlarından Can Holding bünyesinde faaliyet gösteren Enerji Petrol, sektöre 1993 yılında giriş yapmıştır. Energy markası ile akaryakıt ve LPG dağıtım sektöründe 400’e yakın bayiliği ve 10 bölge müdürlüğü ile sektörde hızla ilerlemektedir.

Enerji Petrol kime ait?

44 yıldan bu yana Türkiye ekonomisine önemli katkıda bulunan Can Holding bünyesinde faaliyet gösteren Energy Petrol, önemli bir yatırım kararına imza atıyor.

Energy petrol kaç şubesi var?

Energy petrol olarak bayi sayımızı türkiye genelinde 505 çıkardık. Türkiye genelinde yeni bayilerimiz ile büyüyoruz. Yıl sonuna kadar 530 bayi hedeflenmektedir

Shell petrol sahibi kim?

Royal Dutch Shell PCL veya yaygın adıyla Shell, İngiltere’de kurulu, genel merkezi Hollanda’da bulunan, İngiliz-Hollanda ortaklığında çok uluslu bir petrol ve doğalgaz şirketidir.

Go gaz kimin?

YENİ NESİL YAKIT İSTASYONU GO, Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonudur. Yarım asrı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye’de birçok “ilk”e imza atan İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki markası olan GO, ilk istasyonunu 16 Mayıs 2013 tarihinde Konya’da açmıştır.

Shell hangi ülkeye aittir?

Genel merkezimiz Hollanda, Lahey’de bulunmaktadır ve İcra Kurulu Başkanı (CEO) Ben van Beurden’dir. Shell Grubu’nun ana şirketi, İngiltere ve Galler’de kurulu olan Royal Dutch Shell plc’dir.

Vitol Group kimin?

Vitol Group Henk Viëtor ve Jacques Detiger tarafından 1966 yılında Rotterdam’da kurulan Hollandalı bir enerji ve emtia ticaret şirketidir.

1 litre mazot kaç km yol gider?

– 1 litre mazot yani motorinle ise yaklaşık 22.22 km yol kat edilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *