Iphone 5 Pil Değişimi Ne Kadar?(EN iyi 5 ipucu)

iPhone 5 batarya değişimi fiyatı 6 ay teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL’dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

  • iPhone 5 Pil Değişimi Ne Kadar Sürer? “ iPhone 5 pil değişimi ne kadar?” gibi bir merakın da özellikle Apple servisinden alınan destek özelinde son derece fazla merak edildiği söylenebilir. Apple yetkili servisleri tüm pi değişim işlemleri için 11 iş günü gibi bir süre belirtirler.

iPhone 5s batarya değişimi kaç para?

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 250 TL ‘dir. Orjinal 1570 mAh ürün kullanılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize gelirseniz 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanılır ise eğer 3 (üç) iş günüdür. Batarya değişiminin ardından şarj süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir.

iPhone 6s pil değişimi kaç TL?

iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 130 TL, ekran değişimi fiyatı ise 170 TL ‘dir.

iPhone 8 batarya değişimi kaç TL?

iPhone 8 batarya değişimi fiyatı 300 TL ‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

iPhone batarya değişimi ne zaman yapılmalı?

Apple’a göre, iPhone pilini değiştirmek için dikkat edilmesi gereken kritik sınır pil ömrünün yüzde 85 altına düşmesidir. Yüzde 85’in altında ömrü kalan bir iPhone pili, kullanıcısına sıkıntı çıkartabilir. iPhone telefonlarda Pil Sağlığı kısmındaki yüzde, yüzde 80 altına düştüğünde servis uyarısı vermektedir.

You might be interested:  Enerji Satışı Nasıl Yapılır?(Soru)

iPhone 6 batarya değişimi kaç TL?

iPhone 6 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL ‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 batarya değişimi kaç lira?

iPhone 7 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL’dir. Orjinal 1960 mAh pil kullanılır. Batarya değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.

iPhone batarya değişimi kaç gün sürer?

iPhone batarya değiştirme kaç gün sürer Teknik servis adresimize gelirseniz eğer aynı gün içerisinde batarya değiştirilerek telefonunuz sizlere teslim edilir. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun 3 (üç) iş günü içerisinde kargo gönderimi yaparak bataryanın değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Garantili iPhone pil değişimi ücretli mi?

iPhone ‘unuz garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa pilinizi ücretsiz olarak değiştiririz. iPhone ‘unuzda çatlak ekran gibi pilin değiştirilmesini zorlaştıran herhangi bir hasar varsa pili değiştirmeden önce bu sorunun giderilmesi gerekir. Bazı durumlarda onarım için ücret alınabilir.

Note 5 batarya değişimi kaç TL?

Samsung Galaxy Note 5 batarya değişimi fiyatı 250 TL ‘dir. Batarya ( pil ) değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, gerekli teknik servis ortam koşullarının sağlandığı alanda, özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılır.

iPhone pil değişimi garantiye giriyor mu?

Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir.

iPhone 6 plus batarya değişimi ne kadar?

iPhone 6 Plus ekran değişimi fiyatı 220 TL, batarya değişimi fiyatı ise 150 TL’dir.

iPhone 7 Plus batarya değişimi kaç TL?

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 300 TL ‘dir. Teknik servisimiz tarafından belirlenmiş olan bu ücrete; teknisyen müdahalesi, kullanılan batarya ve kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderim ücretleri dahildir.

You might be interested:  Midede Gaz Ve Geğirme Ne Iyi Gelir?(EN iyi 5 ipucu)

iPhone 6 s şarjı ne kadar gidiyor?

Wifi ile kullanımda %40 gibi ışık seviyesinde 6 -7 saat kullanım alınıyor.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *