Iphone 5S Pil Değişimi Ne Kadar?(Soru)

iPhone 5s batarya değişimi fiyatı 250 TL’dir. Orjinal 1570 mAh ürün kullanılmaktadır. Değişim süresi teknik servisimize gelirseniz 30 dakika, 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanılır ise eğer 3 (üç) iş günüdür. Batarya değişiminin ardından şarj süresi ilk günkü performansına geri dönmektedir.

  • 5s batarya tamiri ne kadar vede sakaryadan nasıl gönderebilirim garantisi yeni bitti Muhammed emin törün Muhammed Bey, iPhone 5s pil değişimi yapılmalıdır.Ücreti 120 Tl. Cihazınızı bize 245-078-330 anlaşma kodu ile yurtiçi kargo üzerinden ücretsiz olarak ulaştırabilirsiniz.

iPhone 5 in pili değişiyor mu?

iPhone ‘unuz garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa pilinizi ücretsiz olarak değiştiririz. iPhone ‘unuzda çatlak ekran gibi pilin değiştirilmesini zorlaştıran herhangi bir hasar varsa pili değiştirmeden önce bu sorunun giderilmesi gerekir. Bazı durumlarda onarım için ücret alınabilir.

iPhone XS pil değiştirme ne kadar?

iPhone Xs batarya değişimi fiyatı 600 TL’dir. Değişim işlemi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 6s pil değişimi kaç TL?

iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 130 TL, ekran değişimi fiyatı ise 170 TL ‘dir.

iPhone batarya orjinal olduğu nasıl anlaşılır?

Orijinal Apple parçaları ve işlemleri kullanılarak değişim yapıldıysa Pil’in yanında “Genuine Apple Part” ( Orijinal Apple Parçası) ifadesini görürsünüz. Pil montajında eksikler varsa veya pil için şu durumlardan biri söz konusuysa Bilinmeyen Parça iletisini görürsünüz: Orijinal olmayan pille değiştirilmişse.

You might be interested:  Katı Sıvı Gaz Maddelerin Hacmi Nasıl Ölçülür?

iPhone 5 in bataryası kaç mAh?

IPhone 5 ‘te kullanılabilir olan 1440 mAh batarya gücü, yeni nesil ‘te 1570 mAh çıkarılmış. 5,96 Wh’lik bir tüketime sahip batarya 10 saat 3G veya LTE ile telefonla görüşebilmeye imkan tanıyor.

iPhone 6 batarya değişimi kaç TL?

iPhone 6 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL ‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından cihazınıza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 7 batarya değişimi kaç lira?

iPhone 7 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL’dir. Orjinal 1960 mAh pil kullanılır. Batarya değişimi sonrasında bilgileriniz kesinlikle silinmez.

iPhone 7 Plus batarya değişimi kaç TL?

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 300 TL ‘dir. Teknik servisimiz tarafından belirlenmiş olan bu ücrete; teknisyen müdahalesi, kullanılan batarya ve kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderim ücretleri dahildir.

APPLE pili ne zaman değiştirilmeli?

Apple ‘a göre, iPhone pilini değiştirmek için dikkat edilmesi gereken kritik sınır pil ömrünün yüzde 85 altına düşmesidir. Yüzde 85’in altında ömrü kalan bir iPhone pili, kullanıcısına sıkıntı çıkartabilir.

iPhone batarya değiştirme ne kadar sürer?

iPhone batarya değişimi, ortalama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasıyla birlikte cihaz çalışır bir vaziyette müşteriye başarıyla teslim edilmektedir.

iPhone 6 plus batarya değişimi ne kadar?

iPhone 6 Plus ekran değişimi fiyatı 220 TL, batarya değişimi fiyatı ise 150 TL’dir.

iPhone 6 s şarjı ne kadar gidiyor?

Wifi ile kullanımda %40 gibi ışık seviyesinde 6 -7 saat kullanım alınıyor.

iPhone batarya değişimi telefon sıfırlanır mı?

Pil değişimi sık talep edilen tamir işlemlerinden biri. Birçok parça değişiminde olduğu gibi pil değişince de telefonunuz sıfırlanmaz ve dolayısıyla verileri silinmez.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *