Iphone Pil Değişimi Ne Kadar?(Çözüm bulundu)

iPhone Batarya Değişimi Fiyat Listesi

Apple iPhone Modeli Batarya Değişim Fiyatı
iPhone 6 200 TL
iPhone SE 199 TL
iPhone 5s 150 TL
iPhone 5 150 TL

8

  • iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL ‘dir. Teknik servisimizde batarya (pil) değişimi profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

iPhone 7 batarya değişimi kaç para?

iPhone 7 batarya değişimi fiyatı 250 TL ‘dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi, batarya ve kargo ile gönderim yapılıyor ise 2 taraflı kargo gönderim ücretleri dahildir.

iPhone 6s pil değişimi ne kadar?

iPhone 6s batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 250 TL’dir. Teknik servisimizde batarya ( pil ) değişimi profesyonel APPLE teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içerisinde yapılır.

iPhone 7 Plus batarya değişimi kaç TL?

iPhone 7 Plus batarya değişimi fiyatı 300 TL ‘dir. Teknik servisimiz tarafından belirlenmiş olan bu ücrete; teknisyen müdahalesi, kullanılan batarya ve kargo ile gönderim yapılıyor ise gönderim ücretleri dahildir.

iPhone pil değişimi ücretsiz mi?

iPhone pil değiştirme işlemi iPhone ‘unuz garanti veya tüketiciyi koruma yasaları kapsamındaysa pilinizi ücretsiz olarak değiştiririz. iPhone ‘unuzda çatlak ekran gibi pilin değiştirilmesini zorlaştıran herhangi bir hasar varsa pili değiştirmeden önce bu sorunun giderilmesi gerekir.

You might be interested:  Mideden Gaz Nasıl Çıkar?(En iyi çözüm)

iPhone pil sağlığı kaça düşünce garantiye girer?

iPhone Sahipleri Piliniz 500 tam şarj döngüsü boyunca orijinal kapasitesinin %80’ine kadarını koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 2 yıllık garanti, arızalı bir pil için servis işlemlerini de kapsar. Garanti kapsamı dışındaki durumlarda Apple tarafından pil servis hizmeti verilir.

Pil sağlığı yüzde kaçta değişmeli?

Apple’a göre, iPhone pilini değiştirmek için dikkat edilmesi gereken kritik sınır pil ömrünün yüzde 85 altına düşmesi. Yüzde 85’in altında ömrü kalan bir iPhone pili, kullanıcısına sıkıntı çıkartabilir.

iPhone 7 batarya ne zaman değiştirilmeli?

Telefonunuzun batarya sağlığı yüzde 85 altına düşmüş ise batarya değişiminin vakti gelmiş demektir. Ancak bataryanızdan şikayetçi değilseniz acele etmenize gerek yok. Fakat batarya kullanım süresi size yetmiyorsa değişim kararı aldıysanız bu süreçte sadece bir yetkili servisten yardım alın.

iPhone 6 S pil sağlığı kaç olmalı?

Apple, normal bir pilin, normal koşullar altında çalışıp 500 tam şarj döngüsüne ulaştığında başlangıçtaki kapasitesini %80’e kadar koruyacak şekilde tasarlandığını söylüyor. Maskimum kapasite oranın %80’in altına düşmesi demek, iPhone pil sağlığının önemli ölçüde azalması demektir.

iPhone 6 bataryası ne kadar gidiyor?

Phonearena sitesi yeni yayınladığı raporda iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın bataryalarının ne kadar gittiğini ortaya koydu. Buna göre günlük kullanıma göre test edilen cihazlardan iPhone 6 ‘nın bataryasının tam şarjda 5 saat 22 dakika gittiği görülmüş. iPhone 6 Plus’ın bataryası ise 6 saat 32 dakika gitmiş.

iPhone 6s Plus batarya değişimi ne kadar?

iPhone 6s Plus batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL’dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından orjinal 2750 mAh batarya ve telefonunuza özgü ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır.

iPhone 8 batarya değişimi kaç TL?

iPhone 8 batarya değişimi fiyatı 300 TL ‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından 30 dakika içerisinde yapılmaktadır.

You might be interested:  Tüplü Güneş Enerji Sistemleri Nasıl Çalışır?

iPhone 7 Plus ekran değişimi ne kadar?

iPhone 7 Plus ekran değişimi fiyatı 250 TL, kasa değişimi fiyatı 350 TL, hoparlör değişimi fiyatı ise 150 TL’dir.

iPhone 8 Plus batarya değişimi kaç TL?

iPhone 8 Plus batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 300 TL ‘dir. Batarya değişimi uzman ve tecrübeli APPLE teknisyenlerimiz tarafından orjinal 2675 mAh ürün kullanılarak yapılmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *