Izmir Gaz Faturaları Nereye Ödenir?(EN iyi 5 ipucu)

  • İzmirgaz İzmir ili için faturalarınızı ödeyebileceğiniz İzmirgaz fatura ödeme noktaları ve anlaşmalı kurumların listesine sayfamızdan erişebilirsiniz. Aşağıda detaylı adres ve telefon bilgileri yer almaktadır. Karşıyaka : Bahriye Üçok Bulvarı No:19/B Karşıyaka – İZMİR Tel : 0850 222 33 35

Doğalgaz ve su faturaları nereye yatırılır?

Doğalgaz faturaları İGDAŞ veznelerine ve yetkili fatura ödeme merkezlerinden yatırılabiliyor. Faturanın son ödeme tarihine kadar ödenmiş olması gerekiyor.

Izmirgaz fatura ödeme nereden yapılır?

Faturanın kesildiği tarihten itibaren minimum 10 gün son ödeme tarihiniz bulunmaktadır. Ödeme işleminizi Anlaşmalı kurumlar, bankalar aracılığıyla yapabilirsiniz. Anlaşmalı ödeme noktalarına http://www. izmirgaz.com.tr/tr/Abonelik-Hizmetleri/Calistigimiz-Bankalar.htmlsekmesinden ulaşabilirsiniz.

Günü geçen doğalgaz faturası nereye ödenir?

Son ödeme tarihi geçmiş doğal gaz faturalarının bankalar ve PTT şubeleri aracılığıyla tahsil edilmeye başlandığı açıklandı. SAMGAZ Müşteri Hizmetleri Müdürü Esra Göktepe yaptığı açıklamada, son ödeme tarihi geçen faturaların da artık bankalar ve PTT iş yerleri aracılığı ile ödenebildiğini söyledi.

Doğalgaz faturamı nereden görebilirim?

İGDAŞ FATURA SORGULAMA NASIL YAPILIR? İGDAŞ borç sorgulama için öncelikle İGDAŞ resmi internet sitesi olan www.igdas.com.tr adresine giriş yapın. Daha sonra bu site içerisinde sağ üst kısımda “Online İşlemler” bölümüne tıklayın. Buraya tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacaktır.

İGDAŞ faturası nereye ödenir?

İşlemlerinizi İGDAŞ Vezneleri – internetsubesi. igdas.istanbul – İGDAŞ Mobil, işlem noktalarından gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Gaz Ayarı Bozuk Olursa Ne Olur?(Soru)

Doğalgaz faturamı nasıl ödeyebilirim?

Fatura Ödemeleri Elektrik, doğalgaz ​ ve su faturalarınızı Bankamız ATM’lerinden, İnternet Şubesi’nden, Cep Şube’den veya 444 00 00 – 0850 220 00 00 Çağrı Merkezi’ni arayarak ödeyebilirsiniz.

Izgaz fatura ödeme Nasıl Yapılır?

Dilerseniz İZGAZ çağrı merkezini arayarak banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. ATM’lere giderek de ödeme yapmak mümkündür. İzmit Gaz fatura ödemeleri için e-Devlet sistemi de tercih edilebilir. Banka kartı ile ödeme yapmanıza imkân sağlayan bir diğer güvenilir platform ise HangiKredi’dir.

Çeşmeye Doğalgaz ne zaman gelecek?

İzmir Doğalgaz Genel Müdürü Ahmet Yetik, Dikili ile birlikte Çeşme, Karaburun ve Beydağ ilçelerini 2022 – 2026 döneminde doğalgazla tanıştırmayı hedeflediklerini vurguladı.

Izmirgaz nasıl ödenir?

PTT ile anlaşmamız bulunmaktadır. Sözleşme sonlandırma bedellerinin iadesi tüm PTT şubelerinden yapılmaktadır. Tüketim faturası bedelleri nakit ve kredi kartı ile tek çekim yapılarak, belirli bir komisyon karşılığında ödenebilmektedir.

PTT doğalgaz faturası alıyor mu?

Anlaşmalı doğalgaz dağıtım şirketlerinin aboneleri, doğalgaz fatura ödemelerinizi PTT işyerlerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Pttmatikler ile posta çeki hesap sahibi müşterilerimizce İnteraktif Posta Çeki Hesabı (İPÇ) sisteminden PTT işyerlerine uğramadan da ödeme yapabilirsiniz.

Günü geçmiş faturalar nereye ödenir?

Gecikmiş faturalar, tahsilât anlaşması olan tüm bankalar tarafından tahsil edilebiliyor.

Doğalgaz faturası nasıl öğrenilir?

İgdaş doğalgaz borcunuzu internetten www.igdas.com.tr internet adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.

İGDAŞ fatura nasıl görüntülenir?

Cevap: İgdaş faturanızda yazan sözleşme numaranızı girerek igdaş fatura ödeme veya sadece igdaş fatura sorgulama yapabilirsiniz. Cevap: İgdaş Sözleşme Hesap Numaranızı doğru Girmiyor olabilirsiniz.eğer doğru giriyorsunuz fakat yinede borçunuz olduğu halde borcunuzu göremiyorsanız lütfen 0212 153 00 00 ı arayınız.

İGDAŞ fatura nasıl görebilirim?

Fatura türü “doğalgaz” olarak seçilir. Kurum adı kısmından “ İGDAŞ (KONUT)” seçili. Alttaki boşluğa sözleşme hesap no girilir. “Devam Et” butonuna tıklandığında fatura sorgulama işlemi gerçekleşir ve ödenebilecek faturalar, tutarları ile birlikte ekranda görüntülenir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *