Kozmik Enerji Terapisi Nasıl Yapılır?(Çözünme)

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ SEANSI NASIL YAPILIR? Kozmik enerji seansı yaklaşık 40-45 dakika sürer. Danışan seans boyunca gözleri kapalı olarak ayakta bekler ve uygun olan bilinçaltı müziği dinleyebilir. Ayakta bekleyemeyecek hastaların oturması, oturamayacak durumda olanların ise sırtüstü uzanmaları uygun olacaktır.

  • Kozmik Enerji Terapisi Nasıl Yapılır? Kozmik Enerji seansı yaklaşık en az 20 en çok 40 dakika sürer. Danışan seans boyunca gözleri kapalı olarak ayakta bekler.

Kozmik enerji nedir nasıl uygulanır?

Dünyadaki en etkili ve en güçlü şifa tekniklerinden biri olduğuyla biliniyor. Seans süresince terapist, danışanın bedeninde veya aurasında bulunan çeşitli noktalara yani organlara veya çakralara dokunarak enerjiye kanallık ediyor. Kozmik enerji seansı 40-45 dakika sürüyor.

Enerji Terapisti nasıl olunur?

Bunun için şu şartlar gereklidir;

  1. Teorik ve pratik eğitim seminerine katılmak.
  2. Kozmik Enerji seansları almış olmak. Seans sayısı bireye bağlıdır. Kişiden kişiye değişiklik gösterir.
  3. Kozmik Enerji frekanslarına (kanallara) uyumlanmış olmak.

Kozmik enerji şifa nedir?

Kozmo Energatika (Kozmik Enerji ), Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) tarafından onaylanan bir şifa sistemi, yöntemidir. Kozmo Energetika (Kozmik Enerji ); Ruh, beden,zihin olarak bütünsel bir şifa sağlar. Danışana tüm fiziksel bedeninin yanında, ruhu ile zihni arasında tam bir denge sağlar.

You might be interested:  Gaz Arzı Ne Demek?(Doğru cevap)

Enerji Terapisi Nedir?

Kuantum Dokunuşla Enerji Terapisi görülmeden inanılması imkansız bir şifa tekniğidir. Kuantum dokunuşu iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uyumlanarak şifa sürecine girmesidir.

Kozmik enerji hangi hastalıklara iyi gelir?

Kozmik Enerji ile bağışıklık sistemi, kas-sinir sistemi, kan sistemi, üriner ve üro-genital sistem, kemik sistemi hastalıkları, psikolojik rahatsızlıklar, felç-inme, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, çeşitli organ sorunları, tiroid problemleri, metabolizma

Kozmik enerji eğitimi nedir?

KOZMİK ENERJİ EĞİTİMİ NEDİR? Merhaba, kozmik enerji uygulayıcılığı yapmanıza yönelik şifa terapi tekniklerinin öğretildiği, bilgi ve materyallerin verildiği iki tam günlük eğitimdir. Bunun sonunda eğitim alırken uygulama bilgilerini enerjisel olarak bilir ve uygularsınız.

Cosmo enerji Nedir?

KOZMİK ENERJİ (KOZMO-ENERGETIKA) NEDİR? Vladimir A. Petrov (1958-2007) tarafından ARINDIRMA, BÜTÜNLEME, KORUMA beraberinde ENERJİ SAHASINDAN BİLGİ ALMA amacı taşıyan bir sistemdir.

Kozmik enerji kanalları nelerdir?

Kozmik Enerji Kanalları Nedir? Farklı dalga boyutlarından oluşan ve birbirinden farklı frekansları olan titreşimlere enerji denilmektedir. Kozmik enerji 42 farklı frekanstan oluşmaktadır. Bu frekanslara kozmik enerji kanalları denilmektedir.

Tetheva kozmik enerji nedir?

TETHEVA, ‘ Kozmik Şifa Frekansları’ TAYGETA Yıldızından NH kanallığı ile milyon ışık yılı öteden dünyamıza akan ‘Şifa İlmi’dir. TETHEVA, manyetik alanda kozmik frekansların iyileştirici gücünü açığa çıkartarak, Fiziksel-Zihinsel-Duygusal ve Ruhsal bedenlerimizin tamamında “DENGE”ye gelmenizi mümkün kılar.

Bioenerji seans ücreti ne kadar?

Genel olarak bioenerji tedavisinin bir seansı 100 lira ile 300 lira arasında değişiklik gösterir.

Bio enerji nasıl kullanılır?

Alet, cihaz, şua ve ilaç kullanılmadan uygulanır. Bioenerjist bedenin 20 – 30 cm uzağından el değmeden; avuç içlerinden kişinin vücuduna pozitif enerjiyi pompalar enerji bu bölgeden içeri girer dağılır ve vucüttan dışarı negatif enerjinin atılımı sağlanır. Böylece vucüt, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

You might be interested:  Kışın Gaz Donmaması Için Ne Yapılır?(Çözüm bulundu)

Reiki enerji nasıl yapılır?

Reiki uygulamalarısırasında deneyimlenen hisler kişiden kişiye değişmektedir.Çoğu kimse enerjiyi ısı ya da karıncalanma olarak hissetmektedirler. Çoğu zaman şifa alan kişiler uygulayıcının ellerini soğuk ya da çok sıcak hissetmektedirler. Fakat derin bir rahatlama hissi herkes tarafından hissedilmektedir.

Kuantum tedavisi nasıl yapılır?

Peki nedir kuantum tedavisi? Kuantum tedavisinde iğne ve ilaç kullanılmadan ağrısız tedavi amaçlanmaktadır. İlaç kullanılmadığı için oluşabilecek yan etkiler de giderilmiş olur. Kuantum yönteminde uygulanan enerji sadece hastalıklı bölgeye etki eder ve sağlıklı hücrelere herhangi bir etkide bulunmaz.

Vladimir Alexandrovich Petrov kimdir?

Rusya’da bir hastanede çalışan Tıp doktoru ( MD.)DR. Vladimir Alexandrovich Petrov, tıbbın çözüm bulamadığı hastalıkların nedenini ve çözümlerini merak edip daha etkili yöntemler bulmak amacıyla eski öğretileri incelerken Tibetli şaman rahiplerden Kozmik Enerji terapisini öğrenip, geliştirip bu yöntemi hastalarına

Kristal terapi nedir?

Kristal terapi, bedenin enerji alanı, enerji merkezleri ve enerji yolları ile koordineli olarak taşlar ( kristaller ve değerli taşlar) üzerine yerleştirme sanatıdır. Vücudun enerji alanının bu yönleri aynı zamanda aura, çakralar ve meridyenler olarak da bilinir. Birçok yönden kristal terapi seansı, reikiye benzer.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *