Nitro Enerji Içeceği Nasıl Kullanılır?(EN iyi 5 ipucu)

Nitro içecek ne işe yarar?

Doğal Ginseng ve eşsiz nar aroması ile üretilen Nitromax Ginseng Enerji İçeceği, size enerji verir ve yüksek bir performansa sahip olmanıza yardımcı olur. Kafein ve vitamin/minarellerle zengileştirilmiş olan Nitromax Ginseng Enerji İçeceği sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Nitro Max Gold içecek nedir nasıl kullanılır?

Nitromax Gold Kahve 12 Adet

 1. Cinsel arzuyu arttırır.
 2. Cinsel duyarlılığı arttırır.
 3. Düzenli kullanımda cinsel iktidarsızlığı tedavi eder.
 4. Sperm sayısını ve yoğunluğunu arttırır.
 5. Testesteron üretimini arttırır.
 6. Testisleri güçlendirir.
 7. Erken boşalmayı önler.
 8. Cinsel birliktelik öncesi stres ve gerginliği azaltır.

Enerji içeceğini kimler içemez?

İçeriğinde yüksek miktarda şeker, kafein, fiziksel ve zihinsel performansı artıran taurin, ginseng, inositol ve glukuronolakton bulunduran ve bağımlılık yapabilen enerji içecekleri, çocuklar ve 18 yaş altı kişilere yasak olmasının yanı sıra yaşlılar, diyabetikler, yüksek tansiyonu olanlar, gebe ve emzikli kadınlar,

Nitro Max Gold kapsül nasıl kullanılır?

Kullanımı ise oldukça basittir. Normal şeker gibi emerek tüketebilirsiniz. Nitromax Gold Bonbon Ginseng Bonbonu günlük en fazla bir tane tüketilmelidir. Ginseng Bonbon

 1. Günde 1 adet kullanılmalıdır.
 2. Alkol ile kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
 3. Tek kullanımlıktır.
 4. Güneş ışığından koruyunuz.
You might be interested:  Ara Gaz Nasıl Verilir?(Doğru cevap)

Cinsel gücü en çok ne artırır?

Meyvelerden ananas, üzüm, nar, incir ve karpuz, sebzelerden roka, kuşkonmaz olmak üzere mevsiminde tüm taze sebze-meyveler; deniz ürünleri cinsel gücü artıran doğal yiyeceklerdir. Bu besinler vücut sağlığına iyi gelerek sertleşmeye iyi gelen hormonların salgılanmasına katkıda bulunabilir.

Hangi enerji içeceği cinsel gücü artırır mı?

CEVAP: Enerji içeceklerinin cinsel gücü artırıp, artırmadığı bilinmiyor. Buna daha çok plasebo, yani yalancı psikolojik etki denir. Uzun vadede sağlık sorunları yaşamak istemiyorsanız cinsel hayatınızı bir düzene sokmanız bu tür uyarıcı olduğu varsayılan içeceklerin aşırı tüketimini azaltmanız uygun olur.

Nitromax Gold içecek nedir?

Nitromax Gold İçecek Meyve aromasını panax ginseng ile birleştiren muhteşem bir enerji içeceği. Hem içimi de çok lezzetli. Nitromax Gold Enerji İçeceği ile asla yarı yolda kalmazsınız. Siz de kendinizi aşkın kanatlarına bırakın.

Nitromax içecek etkisi ne kadar sürer?

çok şaşırdım, mutlu oldum; uzun zamandır bu kadar iyi bir ereksiyon yaşamamıştım. herkeste aynı etkiyi yaratır mı, bilemem; ancak bende gerçekten de işe yaradı ve ereksiyon süresi eskisinden daha uzun sürdü, ereksiyon bittikten sonra cinsel ilişki sırasında da rahatlıkla tekrardan ereksiyon yaşadım. etkisi 24 saat ila

Nitromax Gold çikolata Nasıl Kullanılır?

Ginseng ile formüle edilen yoğun afrodizyak etkili Nitromax Gold Ginseng Lady Çikolata, cinsel birliktelikten alacağınız hazzı da arttıracaktır. Cinsel birliktelikten 30 dakika önce aç karnına tüketmeniz halinde 48 saate kadar etkisini gösterebilir.

Red Bull zararları nelerdir?

Enerji İçeceklerinin Zararları

 • Yüksek oranda kafein içerirler.
 • Kafein zehirlenmesine yol açabilir.
 • 3. Uyarıcı etkileri geçicidir.
 • Yapay tatlandırıcı içerirler.
 • 5. Kıvam arttırıcı ve diğer performans içerikli birçok madde içerirler.
 • Diş çürüğü
 • 7. Su tüketimini azaltır.
You might be interested:  1200 Km Ne Kadar Gaz Yakar?(Çözüm bulundu)

Enerji içecekleri neden zararlı?

İçeriğindeki kafein dolayısıyla enerji içeceklerinin bağımlılık yapma etkisi vardır. Enerji içecekleri sporcu içeceği değildirler. Bu nedenle yoğun ve ağır egzersizlerden sonra enerji içeceği tüketilmemelidir. Ayrıca enerji içeceğinin fazla içilmesi içerisindeki şeker dolayısıyla vücudun su kaybetmesine neden olur.

Red Bull kısır yapar mı?

Enerji içeceği, kadınlarda hormonal dalgalanmalara neden olarak yumurta kalitesini düşürmekte ve rahim zarının tutunma kabiliyetini azaltmaktadır. Ayrıca erkekte, testosteron hormonunu azaltarak, erkeklerde sperm sayısını ve hareketini önemli derecede azaltmaktadır” diye konuştu.

Nitro Max Gold kapsül nedir?

Nitromax Ginseng Bonbon doğal ginseng ile formüle edilmiş afrodizyak etkili bir şekerlemedir. Meyve aroması ile birliştirilmiş bir afrodizyak olan Nitromax Ginseng Bonbon cinsel isteğinizi ve gücünüzü zirveye çıkarmaya yardımcı olabilir.

48 hours Gold Ginseng bonbons nasıl kullanılır?

Ürün ilişki öncesi aç karnına 1 adet kullanılır ve 30 dk beklemelisiniz. Bu cevap faydalı mı? 48 Hours Gold Ginseng Bonbon doğal ginseng ile formüle edilmiş afrodizyak etkili bir şekerlemedir.

48 hours Gold Ginseng bonbons nedir?

48 Hours Gold Ginseng Bonbon doğal ginseng ile formüle edilmiş afrodizyak etkili bir şekerlemedir. Meyve aroması ile birleştirilmiş bir afrodizyak olan 48 Hours Gold Ginseng Bonbon cinsel isteğinizi ve gücünüzü zirveye çıkaracaktır. Normal şeker gibi emerek tüketebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *