Pubg Enerji Içeceği Ne Işe Yarar?(Çözüm bulundu)

Bunlara ek olarak ağrı kesici ve enerji içeceği var. Bunlar da canımızın zaman içerisinde dolmasını sağlıyor ve hem daha hızlı koşmamızı hem de daha ölümcül nişan almamızı sağlıyorlar. Enerji içeceği 40 can doldururken ağrı kesici ise 60 can dolduruyor.

 • Pubg Enerji İçeceği Ne İşe Yarar PUBG sağlık ve yükseltici ekipmanlar bulundurması bakımından diğer oyunlara fark atmaktadır. Pek çok oyunda oyuncular sağlık yüzdeleri azaldığı için hayatlarını kaybetmektedir.

PUBG painkiller ne işe yarar?

Painkiller: 7.5 saniyede kullanılıyor. Bu eşyayı kullandığınız zaman karakterinizin Boost değeri, 60 kadar artıyor. Energy Drink: 4 saniyede kullanılıyor. Bu eşya, Painkiller ile aynı işe yarıyor.

PUBG oynarken nelere dikkat edilmeli?

PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında bilinmesi gerekenleri zirveye göz dikenler için listeledik.

 • Kimse seni duymamalı
 • Çalıların arasında saklananlar.
 • Oyunun kendi ayarlarına güvenmeyin.
 • Ekipmanları ve silahları dikkatli seçin.
 • Küçük detaylar önemli.
 • Hızlı davran, hızlı kazan.

PUBG tava ne ise yarar?

Eğer PUBG oynuyorsanız mutlaka biliyorsunuzdur, oyun içerisinde ikonik bir tava var ve her oyuncu bu tavayı mutlaka sırtına koyuyor. Çünkü bu tava, mermileri engelleyebiliyor. Ayrıca politikacılar da PlayerUnknown’s Battlegrounds konuşurken, toplantıya altın tava getirmişti.

PUBG Redzone nedir?

Oyun alanında rastgele çıkan bu alanlar, haritada kırmızı işaretle gösteriliyor. Eğer bir an önce bu kırmızı bölgeyi terk etmezseniz veya kafanızı bir çatı altına sokmazsanız, rastgele yağan bombalar sonucu ölebiliyorsunuz. İşte oyunda yer alan bu unsur, pek çok oyuncu için stratejiyi baltalamakta.

You might be interested:  Doğal Gaz Kacagini Nasil Anlariz?(EN iyi 5 ipucu)

PUBG daha iyi nasil oynanir?

PUBG Mobile Nasıl Güzel Oynanır?

 1. “Ayarlar” menüsünden “Grafikler” seçeneğini tıklayarak bu ayarı “Akıcı” yapın ve “Kare Hızı”nı “Aşırı” yapın.
 2. Görüntü kalitesi biraz düşeceği için bu durumu “Stil” seçeneğini “Renkli” yaparak dengeleyebilirsiniz.

PUBG oynamak zor mu?

Şunu açıkça belirtelim, oyun oldukça zor. Gerek rakiplerin ustalığı, gerekse bir türlü çözülemeyen hile sorunlarından dolayı çok kez öleceksiniz. Eğer sabırlı biri değilseniz PUBG ‘den koşarak kaçmanızı tavsiye ediyoruz.

PUBG nasil oynanir yeni başlayanlar için?

PUBG Mobile’a yeni başlayanlar için taktikler:

 1. İneceğiniz bölgeye iyi karar verin.
 2. Oyun başında güvenli bölgeye hemen gitmenize gerek yok.
 3. Hızlı lootlanın.
 4. Farklı silahlarla antrenman yapın.
 5. Takımınızla oynayın.
 6. Silahlarınızı daima dolu tutun.
 7. Ateş altındaysanız dümdüz koşmayın.

PUBG tava nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da tava nasıl kullanılır? Tava ile oyundaki zırhsız bir düşmanı yere devirmek için sadece iki vuruş atmanız yeterlidir. Yere serilen düşmanı öldürmek için de yine aynı şekilde iki vuruş yapmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra tava, onu taşıyan için bir kalkan görevi de görür ve bir miktar koruma sağlar.

PUBG hangi filmden esinlendi?

PUBG ‘nin ve hatta DayZ: Battle Royale’in esin kaynağı 2000 yılında vizyona giren Battle Royale filmi. Japon sinemasının bir üyesi olan bu film ise 1999 yılında Koushun Takami tarafından kaleme alınan aynı isimli kitabı temel alır.

Tava mermi geçirir mi?

Bu da üzerinize doğru gelen el bombalarını tenis topu gibi savurma özelliği. Greene ve Bluehole’un geliştirici takımı bir gece boyunca yaptıkları çalışmalar sonucunda, tavayı tenis oynanabilecek hale getiriyorlar. Ancak yaptıkları yazılımın sonucunda ” tava ” aynı zamanda tamamen kurşun geçirmez hale geliyor.

PUBG eşyalar ne işe yarar?

Susturucu: Silahın sesini azaltır, yerinizi belli etmenizi engeller! Dikey tutamaç: Geri tepmeyi azaltır, daha hızlı nişan almayı sağlar. Açılı tutamaç: Geri tepmeyi azaltır, yatay ve dikme tepmeyi azaltır. Uzatılmış şarjörler: Silahın mermi kapasitesini 10 mermi arttırır.

You might be interested:  Enerji Içeceği Hangi Alkolle Içilir?(EN iyi 5 ipucu)

PUBG mantığı nedir?

PUBG ‘de asıl amaç hayatta kalmaktır ancak bu amacı gerçekleştirirken de diğer oyuncuları saf dışı bırakmak için harekete geçmek gerekiyor. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. Her durumda oyuncular oyunu kazanmak için ölmeden en sona kalan oyuncu ya da takım olmaya çalışırlar.

Papçi nasıl bir oyun?

Pubg hem bir hayatta kalma hem de strateji oyunudur. Oyunda hayatta kalma çabanız, nişancılığınız ve saklanma becerileriniz kadar geliştirdiğiniz strateji de önemlidir. Oyun alanı 8.8 km’lik geniş bir bölgeden oluşmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *